O nás

Občanské sdružení Sdružení Bodlinka při MŠ Vorlina, se sídlem Vlašim, V Sadě 1900, PSČ 258 01, IČ 22759336 je právnickou osobou, která vznikla na základě zákona č. 83/1990 SB dne 3.1.2012. V létě roku 2016 se Sdružení Bodlinka spojilo s Rodinným centrem Světýlka a Montessori Sídliště a vznikla spolek Montessori Vlašim.

 

V montessori Vlašim spolujeme rodiče, kteří hledají alternativní způsoby (nejen) vzdělávání svých dětí, mají chuť se aktivně zapojit a rádi tráví se svými dětmi čas smysluplně. Díky spolku máme možnosti vybudovat si blízký vztah nejen k pedagogům, vychovatelům a ostatním rodičům, ale hlavně ke svým dětem. Kromě rodi s dětmi jsme tu i pro další lidi, kteří se zajímají o alternativní přístupy ve vzdělávání. Více informací o spolku naleznete zde: http://montessorivlasim.cz/sdruzeni-bodlinka-pri-ms-vorlina/

 

 

vytvořilo Anawe